Разлика помеѓу преработките на „Мик Џегер“

Додадени 8 бајти ,  пред 8 месеци
с
→‎Надворепни врски: Јазична исправка, replaced: Официјален веб сајт → Официјално мрежно место
с (→‎Надворепни врски: Додадена категорија using AWB)
с (→‎Надворепни врски: Јазична исправка, replaced: Официјален веб сајт → Официјално мрежно место)
 
 
==Надворепни врски==
*[http://www.mickjagger.com MickJagger.com ОфицијаленОфицијално вебмрежно сајтместо на Мик Џегер]
*{{imdb name|id=0001396|name=Мик Џегер}}