Државен универзитет во Тетово: Разлика помеѓу преработките

с
→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: Официјален веб-сајт → Официјално мрежно место
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: Официјален веб-сајт → Официјално мрежно место)
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.unite.edu.mk/Maqedonisht/index.html ОфицијаленОфицијално мрежно место веб-сајт на универзитетот]
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Државен универзитет во Тетово| ]]
[[Категорија:Појавено во 1994 година во Македонија]]