Разлика помеѓу преработките на „Вистинска опозиција“

с
→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: Официјален веб-сајт → Официјално мрежно место
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q5533821 (translate me))
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: Официјален веб-сајт → Официјално мрежно место)
 
 
== Надворешни врски ==
* [http://genuineopposition.com ОфицијаленОфицијално мрежно место веб-сајт]
 
[[Податотека:GenuineOpposition_logo.png|150px|left|thumb|Логото на партијата]]