Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Ченто во затвор.jpg“

с
→‎Опис: ситна поправка
с (Отстрането уредувањето на 217.16.91.157 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
с (→‎Опис: ситна поправка)
 
| Опис = Затворски фотопортрет на [[Методија Андонов - Ченто]]
| Извор = КПД Идризово
| Датум = 10 август 29461946
| Автор = [[КПД Идризово]]
| Дозвола =
| други_верзии =
}}
 
== Лиценцирање ==
{{Јд-предадено}}
3.708

уредувања