Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Помош со снимки“

нема опис на уредувањето
 
<big>За слушање на музички фајлови потребни ви се ''ogg кодекси'' кои можете да ги преземете'' [http://www.illiminable.com/ogg/ ''тука''] ''доколку ги немате. Фајловите ќе се отвораат во вашиот вообичаен мултимедијален програм''.</big>
{{медија вовед}}
 
[[Категорија:Помош|Медија-помош]]