Разлика помеѓу преработките на „Муртино“

Додадени 56 бајти ,  пред 5 месеци
с
→‎top: Отстранет излишен знак во навод, replaced: | карта= → | карта= {{subst:PAGENAME}} во Општина Струмица.svg
с (→‎top: Додаден параметар за атарска карта во инфокутија)
с (→‎top: Отстранет излишен знак во навод, replaced: | карта= → | карта= {{subst:PAGENAME}} во Општина Струмица.svg)
| слава= [[Ѓурѓовден]]
| мрежно место=
| карта= Муртино во Општина Струмица.svg
}}