Разлика помеѓу преработките на „Дорломбос“

Додадени 60 бајти ,  пред 3 месеци
с
→‎top: Отстранет излишен знак во навод, replaced: | карта= → | карта= {{subst:PAGENAME}} во Општина Струмица.svg
с (→‎top: Додаден параметар за атарска карта во инфокутија)
с (→‎top: Отстранет излишен знак во навод, replaced: | карта= → | карта= {{subst:PAGENAME}} во Општина Струмица.svg)
 
| lon_dir=E | lon_deg=22 | lon_min=40 | lon_sec=5
| мрежно место=
| карта= Дорломбос во Општина Струмица.svg
| карта=
}}