Магента: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 2 години
#WPWPMK
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
(#WPWPMK)
 
c= 0|m=100|y= 0|k= 0|
h=300|s=100|v=100
|image=File:MagentaIcon.png
|source=[[:en:X11 color names|X11]]
}}
2.961

уредување