Бијељина: Разлика помеѓу преработките

Додаден 41 бајт ,  пред 2 години
#WPWPMK
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Збратимени градови: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона (4))
(#WPWPMK)
|latNS=N
|longEW=E
|image_skyline = TRG KRALJA PETRA Bijeljina Town Hall.png
|image_caption =
|population_as_of=
2.547

уредувања