Илко Стефановски: Разлика помеѓу преработките

Додадени 85 бајти ,  пред 2 години
дополнување
[проверена преработка][проверена преработка]
(дополнување)
| починал-дата = {{починал на|6|декември|2011}}
| починал-место = {{починал во|Битола}}, {{МКД}}
| татко = [[Ацо Стефановски]]
| мајка =
| наставка =
}}