Разлика помеѓу преработките на „Сценографија“

Одземени 4 бајти ,  пред 9 месеци
с
→‎top: Отстранување врска од година во навод, replaced: 2009 → 2009
(дополнување #WPWP #WPWPMK)
с (→‎top: Отстранување врска од година во навод, replaced: 2009 → 2009)
| title=[[Македонска Енциклопедија]]
| publisher=[[Македонска академија на науките и уметностите]]
| year=[[2009]]
| location=[[Скопје]], [[Македонија]]
| pages=1461