Борис Новковиќ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 1 година
#WPWPMK
с (Правописна исправка, replaced: кои што → коишто using AWB)
(#WPWPMK)
{{Infobox Musical artist
| Name = Борис Новковиќ <br /> Boris Novković
| Img = Boris Novković.jpg
| Img_capt = Борис Новковиќ на [[Евровизија 2005]]
| Img_size =
1.907

уредувања