Разлика помеѓу преработките на „Граѓанска опција за Македонија“

Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
поправки
с (ситна поправка)
с (поправки)
| seats1 = {{Infobox political party/seats|1|120|hex=black}}
| seats2_title = [[Општини во Македонија|Општини]]
| seats2 = {{Infobox political party/seats|70|80|hex=black}}
| website = [http://grom.mk www.grom.mk]
}}
138

уредувања