Разлика помеѓу преработките на „Демократска обнова на Македонија“

с
поправки
с
с (поправки)
|europarl =
|colours = зелена, жолта, црвена
| seats1_title = [[Собрание на Република Македонија|Собрание]]
| seats1 = {{Infobox political party/seats|1|120|hex=green}}
| seats2_title = [[Општини во Македонија|Општини]]
| seats2 = {{Infobox political party/seats|0|80|hex=green}}
|website = [http://www.dom.org.mk http://www.dom.org.mk]
|flag = [[Податотека:Dom zname.jpg|200п]]
138

уредувања