Разлика помеѓу преработките на „Внатрешна македонска револуционерна организација - Народна партија“

с
ситна поправка
с (Отповикани уредувањата на 213.112.68.225 (разговор), враќајќи на последната преработка на Ehrlich91)
Ознака: Отповикување
с (ситна поправка)
| headquarters = [[Скопје]]
| seats1_title = [[Собрание на Република Македонија|Собрание]]
| seats1 = {{Infobox political party/seats|01|120|}}
| seats2_title = [[Општини во Македонија|Општини]]
| seats2 = {{Infobox political party/seats|0|80|}}
138

уредувања