Фудбалска репрезентација на Италија под 21 година: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Замена со македонско име на предлошка, replaced: {{flag| → {{знаме|
с (Правописна исправка, replaced: Андреа Пирло → Андреја Пирло (4))
с (→‎top: Замена со македонско име на предлошка, replaced: {{flag| → {{знаме|)
{{Инфокутија за фудбалска репрезентација
| Име= {{flagзнаме|Италија}}
| Грб=
| ФИФА Триграм= ITA