Разлика помеѓу преработките на „Бабушница“

Додадени 6 бајти ,  пред 7 месеци
с
→‎top: Замена со македонско име на предлошка, replaced: {{flag| → {{знаме|
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{commons category| → {{рв|)
с (→‎top: Замена со македонско име на предлошка, replaced: {{flag| → {{знаме|)
 
| coordinates_region = RS
| subdivision_type = [[Држава]]
| subdivision_name = {{flagзнаме|Србија}}
| subdivision_type1 = [[Територијална организација на Србија|Регион]]
| subdivision_name1 = [[Јужна и Источна Србија]]