ФК Кораби: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Титули: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Flagicon → знамеикона
с (Замена со македонски назив на предлошка, replaced: cite web → Наведена мрежна страница)
с (→‎Титули: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Flagicon → знамеикона)
 
== Титули ==
'''{{Flagiconзнамеикона|Macedonia}} '''[[Трета македонска фудбалска лига|Трета фудбалска лига на Македонија]] - Југозапад:'''
*'''Победници (2):''' [[Трета фудбалска лига на Македонија 2010/2011#Југозапад|2010/11]], [[Трета фудбалска лига на Македонија 2018/2019#Југозапад|2018/19]]