Разлика помеѓу преработките на „Татјана Хмирова“

Додадени 12 бајти ,  пред 2 месеци
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона)
 
| caps(goals) =
| nationalyears = 2008-
| nationalteam = {{flagiconзнамеикона|RUS}} [[Женска ракометна репрезентација на Русија|Русија]]
| nationalcaps(goals) = '''58''' (128)
| ntupdate =