Разлика помеѓу преработките на „Јованка Радичевиќ“

с
Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона
Ознака: Изворно уредување 2017
с (Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона)
| image = [[Податотека:Radicevic.jpg|200px]]
| fullname =
| nationality = {{flagiconзнамеикона|Црна Гора}} [[Црна Гора]]
| birth_date = {{birth date and age|1986|10|23|df=y}}
| birth_place = [[Титоград]], [[Социјалистичка Федеративна Република Југославија|СФР Југославија]]
== Наводи ==
{{наводи}}
 
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Радичевиќ, Јованка}}