Разлика помеѓу преработките на „Гари Мејдин“

Додадени 12 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона
с (→‎top: Стилска исправка, replaced: ) е → ) —)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона)
{{Infobox football biography 3
| playername = {{flagiconзнамеикона|Англија}} Гари Мејдин
| image =
| height = {{height|m=1.91}}