Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона (5)
с (→‎Улоги: Правописна исправка, replaced: Глумецка → Глумица using AWB)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона (5))
 
| audio_format = [[стерео]]
| location = [[Истанбул]]
| first_aired = {{flagiconзнамеикона|TUR}}[[Турција]]<br/>13 септември 2005 - 29 декември 2010<br/>{{flagiconзнамеикона|BUL}}[[Бугарија]]<br/>23 ноември 2009 - 9 Јануари 2012<br>{{flagiconзнамеикона|SER}}[[Србија]]<br/>6 декември 2010 - сè уште<br>{{flagiconзнамеикона|BIH}}[[Босна и Херцеговина]]<br/>26 март 2011 - сè уште<br/>{{flagiconзнамеикона|MKD}} [[Македонија]]<br/>6 септември 2010 - сè уште
| last_aired =
| preceded_by =