Сѐ за мојата мајка: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона
с (→‎Сиже: Јазична исправка, replaced: актерки → глумици (2) using AWB)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона)
| editing = [[Хосе Салседо]]
| distributor = '''Шпанија'''<br />[[Ворнер Брос]]
| released = {{flagiconзнамеикона|Spain}} [[16 април]] [[1999]]
| runtime = 101 мин
| country = {{ESP}}