Валон Бехрами: Разлика помеѓу преработките

Одземени 106 бајти ,  пред 2 години
Одбиена последната промена (од Doni12345) и ја поврати преработката 4248490 на Bjankuloski06
(#WPWPMK)
(Одбиена последната промена (од Doni12345) и ја поврати преработката 4248490 на Bjankuloski06)
 
===Фјорентина===
[[File:Valon Behrami (15 02 2011).jpg|165px|thumb|Бехрами игра за [[Фјорентина]]]]
 
===Наполи===