Валон Бехрами: Разлика помеѓу преработките

Додадени 106 бајти ,  пред 1 година
#WPWPMK
с (Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Cite web → Наведена мрежна страница, cite web → Наведена мрежна страница (3))
(#WPWPMK)
 
===Фјорентина===
[[File:Valon Behrami (15 02 2011).jpg|165px|thumb|Бехрами игра за [[Фјорентина]]]]
 
===Наполи===
1.907

уредувања