Разлика помеѓу преработките на „Балцерс“

Додадени 16 бајти ,  пред 7 месеци
Замена на Image:Balzers.png со Image:Coat_of_arms_of_Balzers.png (од страна на CommonsDelinker поради: file renamed on Commons).
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место)
(Замена на Image:Balzers.png со Image:Coat_of_arms_of_Balzers.png (од страна на CommonsDelinker поради: file renamed on Commons).)
|image_seal =
|seal_size =
|image_shield = Coat of arms of Balzers.png
|shield_size = 100px
|image_blank_emblem =