Разлика помеѓу преработките на „.sj“

Додадени 38 бајти ,  пред 4 месеци
с
→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: cite web → Наведена мрежна страница
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: cite web → Наведена мрежна страница)
 
 
===Надворешни врски===
*{{citeНаведена webмрежна страница |url=http://www.npt.no/ikbViewer/Content/no_eller_aldri.pdf?documentID=48115 |publisher=[[Norwegian Post and Telecommunications Authority]] |title=.no eller aldri... |date=21 March 2002 |language=no |accessdate=5 September 2010}}
 
{{Домени}}