Wikimk

Членува од 21 декември 2008
Одземени 53 бајти ,  пред 6 месеци
нема опис на уредувањето
 
|-
| {{Корисник sl-1}}
|-
| {{Корисник Администратор}}
|}
=== Википедија не претставува сигурен извор на информации ===