Љубовта е вечна: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: датабаза → база на податоци
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: актер → глумец using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: датабаза → база на податоци)
== Надворешни врски ==
* [http://www2.esmas.com/entretenimiento/telenovelas/manana-es-para-siempre Официјална веб страна]
* [ / Интернет филмска датабазабаза на податоци]
 
[[Категорија:Мексикански телевизиски серии]]