Те сакам, човеку: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: датабаза → база на податоци
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Јазична исправка, replaced: пијалок → пијалак)
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: датабаза → база на податоци)
== Надворешни врски ==
* [http://www.iloveyouman.com/ Официјална веб страна]
* [http://www.imdb.com/title/tt1155056// Интернет филмска датабазабаза на податоци]
* [http://www.rottentomatoes.com/m/i_love_you_man// Ротен Томатоес]