Разлика помеѓу преработките на „АФИ 100 години... 100 ѕвезди“

с
Бот Додава: pl:AFI 100 Lat... 100 Gwiazd
с (Бот Додава: tr:AFI's 100 Years... 100 Stars)
с (Бот Додава: pl:AFI 100 Lat... 100 Gwiazd)
[[es:Anexo:AFI's 100 años... 100 estrellas]]
[[it:AFI's 100 Years... 100 Stars]]
[[pl:AFI 100 Lat... 100 Gwiazd]]
[[pt:Anexo:Lista do AFI das 50 maiores lendas do cinema]]
[[ru:100 величайших звёзд кино за 100 лет по версии AFI]]
43.100

уредувања