Разлика помеѓу преработките на „Полокване“

Додадени 13 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ca:Polokwane, pdc:Pietersburg Брише: fa:پولوکوين
с (Бот Додава: ro:Polokwane)
с (Бот Додава: ca:Polokwane, pdc:Pietersburg Брише: fa:پولوکوين)
[[af:Pietersburg]]
[[ar:بولوكوان]]
[[ca:Polokwane]]
[[de:Polokwane]]
[[en:Polokwane]]
[[es:Polokwane]]
[[fa:پولوکوين]]
[[fi:Polokwane]]
[[fr:Polokwane]]
[[no:Polokwane]]
[[nov:Polokwane Komunie, Sud Afrika]]
[[pdc:Pietersburg]]
[[pl:Polokwane]]
[[pt:Polokwane]]
21.521

уредување