Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Одземање на администраторски статус/FlavrSavr“

нема опис на уредувањето
<div class="boilerplate metadata rfa" style="background-color: #f5fff5; margin: 2em 0 0 0; padding: 0 10px 0 10px; border: 1px solid #AAAAAA;">
===[[Википедија:Одземање на администраторски статус/FlavrSavr|FlavrSavr]]===
<span class="plainlinks">'''[{{fullurl:Википедија:Одземање на администраторски статус/FlavrSavr|action=edit&section=4}} Искажете го вашето мислење]'''</span> ([[Разговор за Википедија:Одземање на администраторски статус/FlavrSavr|разговор]])
'''(06/0/02); Закажано да заврши во 2021:23 ч. на [[12 јули]] [[2020]] г. (UTCCEST)'''
 
{{Корисник|FlavrSavr}} — Неактивен администратор [[User:Ehrlich91|Ehrlich91]] <small>([[User talk:Ehrlich91|разговор]])</small> 21:23, 5 јули 2020 (CEST)