Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Историја на Бранденбург“

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
(Создадена страница со: {{Commons cat|History of Brandenburg}} Категорија:Бранденбург Категорија:Историја на Германија...)
 
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
{{Commons catрв|History of Brandenburg}}
 
[[Категорија:Бранденбург]]