Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Шиење“

Одземени 6 бајти ,  пред 9 месеци
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
{{Commons catрв|Sewing}}
 
[[Категорија:Облека]]
[[Категорија:Текстилна уметност]]
{{Commons cat|Sewing}}