Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 2017 година“

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (нов подреден клуч за Категорија:Починати по години: „2017“ користејќи го HotCat)
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
{{deathyr|201|7}}
{{Commons catрв|2017 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|2017]]