Категорија:Фиер (област): Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Категорија:Област Фиер на Категорија:Фиер (област) без да остави пренасочување: (преку [[:bg:У:КМ|Категор...)
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
{{Cat main|Фиер (област)}}
{{Commons catрв|Fier County}}
 
[[Категорија:Области во Албанија]]