Категорија:Киевско-печерска лавра: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с →‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
Ред 1:
{{Commons catрв|Kiev Pechersk Lavra}}
{{GeoGroupTemplate}}
{{Катпов}}