Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1623 година“

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 60 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6592276 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Починати по години|1623]]
{{deathyr|162|3}}
{{Commons catрв|1623 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|1623]]