Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1535 година“

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 57 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6643836 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Родени по години|1535]]
{{birthyr|153|5}}
{{Commons catрв|1535 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|1535]]