Категорија:Родени во 1310 година: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 50 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6643243 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Родени по години|1310]]
{{birthyr|131|0}}
{{Commons catрв|1310 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|1310]]