Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1279 година“

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 37 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6583344 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Родени по години|1279]]
{{birthyr|127|9}}
{{Commons catрв|1279 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|1279]]