Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1194 година“

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 50 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6700273 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Починати по години|1194]]
{{deathyr|119|4}}
{{Commons catрв|1194 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|1194]]