Категорија:Родени во 1186 година: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 45 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6642856 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Родени по години|1186]]
{{birthyr|118|6}}
{{Commons catрв|1186 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|1186]]