Разлика помеѓу преработките на „Хумор“

Одземени 12 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons category| → {{рв|
с (Јазична исправка, replaced: Retrieved on → Посетено на)
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons category| → {{рв|)
==Надворешни врски==
{{Wiktionary|хумор}}
{{Commons categoryрв|хумор}}
 
== Наводи ==