Разлика помеѓу преработките на „Александар Коларов“

с
→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{commons category| → {{рв|
с (→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{commons category| → {{рв|)
 
==Надворешни врски==
{{commons categoryрв|Aleksandar Kolarov}}
*{{Soccerbase}}
*[http://www.reprezentacija.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=1186&Itemid=12 Aleksandar Kolarov] at reprezentacija.rs