Бранислав Ивановиќ: Разлика помеѓу преработките

с
→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons category| → {{рв|
с (јазична поправка, replaced: интернационален → меѓународен using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons category| → {{рв|)
 
==Надворешни врски==
{{Commons categoryрв|Branislav Ivanović}}
*{{NFT player|pid=15258}}
*{{Soccerbase}}