Разлика помеѓу преработките на „Антонио Бандерас“

Одземени 12 бајти ,  пред 7 месеци
с
→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons category| → {{рв|
(Замена на Image:Antonio_Banderas_by_David_Shankbone.jpg со Image:Antonio_Banderas.jpg (од страна на CommonsDelinker поради: file renamed, redirect linked from other project).)
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons category| → {{рв|)
 
 
== Надворешни врски ==
{{Commons categoryрв|Antonio Banderas}}
* [http://www.blnz.com/news/2010/03/17/Antonio_Banderas_appointed_Goodwill_Ambassador_4654.html Antonio Banderas appointed Goodwill Ambassador at Bay Ledger]
* {{IMDb name|104}}