Разлика помеѓу преработките на „Пау Гасол“

Одземен 11 бајт ,  пред 3 месеци
с
→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons category| → {{рв|
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons category| → {{рв|)
 
== Надворешни врски ==
{{Commons categoryрв|Pau Gasol}}
* [http://www.paugasol.com/ Официјална страница] {{es}} {{ca}} {{en}}
 
{{Никулец за биографија}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Гасол, Пау}}
 
{{Нормативна контрола}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Гасол, Пау}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Шпански кошаркари]]