Разлика помеѓу преработките на „Нидернверен“

Додадени 32 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија
с
Ознака: Изворно уредување 2017
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија)
 
{{Инфокутија Место во Германија
{{Infobox German location
|image_photo = Flug -Nordholz-Hammelburg 2015 by-RaBoe 0450 - Niedernwöhren, Meerbeck.jpg
|image_caption = Воздушен поглед на местото